Dešimt tūkstančių įmonių padeda dešimt tūkstančių kaimų “Jinyun įmonės keliauja tūkstančiais mylių, verbuoja ir diskutuoja apie skurdo mažinimą

    Tūkstančius mylių, kad padėtų jums, balandžio 16–18 dienomis Jinyun apskrities pramonės ir prekybos, žmogiškųjų išteklių ir socialinių reikalų įdarbinimo biuro federacija vadovavo „Tianxi Holding Group“, „Zhejiang Jinbang Sports Equipment Co., Ltd.“, „Xinyi Human Resources Company“. ir kiti 17 provincijos Sičuano Nandziango apskrities įmonių atstovų vykdė veiklą „Dešimt tūkstančių įmonių, padedančių dešimčiai tūkstančių kaimų“, kuri veiksmingai sustiprino kaimo ir įmonių ryšius poromis įvairiais būdais, pavyzdžiui, įvažiavimu į kaimą, mainais ir seminarais. , darbo siuntimas darbo mugėse ir pramonės skurdo mažinimo kryptis. Ir susikibę rankomis su „Benkang“ suteiksite galingą pagalbą skurdui mažinti.

 „Ačiū“ Dešimt tūkstančių įmonių už pagalbą dešimčiai tūkstančių kaimų “,„ Auksinių lazdų kompanija “ir ačiū visiems artimiesiems, atvykusiems į Jinyun apskritį.

news390

    Susikūrus kaimo įmonei, „Golden Stick“ kompanija atvyko į mūsų kaimą atlikti piršlybų ir įdarbinimo nuo durų iki durų. Mano sūnus Li Wei Mano uošvis Ganas Menglingas pernai kovą nuėjo dirbti į „Jinbang Company“. „Jinbang Company“ viršininkai yra labai malonūs jiems, kaip ir jų artimiesiems, ir ypač rūpinasi jais “. Forume Tianchi miestelio Yanchansi kaimo sekretorius Li Baonengas buvo labai susijaudinęs: „Dabar mano sūnus Tai yra kompanijos inžinieriaus padėjėjas, atsakingas už mokslinius tyrimus ir plėtrą, turintis didelį vystymosi potencialą tiek verslo, tiek įgūdžių srityje. Mėnesinis atlyginimas gali siekti daugiau nei 6500 juanių, o tai yra labai gerai “.

    „Aš esu Zhao Binas, Hongdou kaimo, Tianchi miesto, sekretorius. 2018 m. Panaudojome 20 000 juanių lėšų, padedančių dvynių įmonių „Zhejiang Chenlong Sawing Machine Group“, 110 neturtingų kaimo namų ūkių ir kiekvienam vargingam namų ūkiui nusipirkome karbamido, kurį naudojome pramonėje. Plėtros srityje 2019 m. 20 000 juanių paramos fondas nupirko pipirų daigų neturtingiems namų ūkiams, kurie taip pat naudojami pramonės skurdui mažinti. Daigai yra pasodinti ir plėtra yra labai gera "," Mes, Xieyan Village, panaudojame giminiavimosi įmonę Zhejiang Qianjin HVAC Technology Company, kad padėtų 40 000 juanių lėšų, skirtų viščiukų sodinukams skurdiems namų ūkiams pirkti, 20 kiekvienam namų ūkiui. „Mūsų Cizhu kaimas yra susietas su„ China Taotao Group “. 2018 m. Mes panaudojome jų paramos lėšas. „Purvo kelias“ sukietėjo į cementinį kelią, kuriuo žmonėms patogu keliauti. “„ Mūsų Baishan Village naudoja įmonės paramos lėšas vynuogių pramonei plėtoti “,„ Our Fangling Village “naudoja suporuotos įmonės paramos lėšos, kad būtų sukurta ir pastatyta saugaus geriamojo vandens infrastruktūra kaime, išspręsta daugiau nei 20 neturtingų žmonių geriamojo vandens problema “,„ Mūsų kaimas naudoja įmonės pagalbos lėšas kaimo „etiniam bankui“ ir partijų kūrimo darbams ir nuolat stiprina dvasinės civilizacijos statybą "...

739

    Simpoziume vargingų kaimų poros padėkojo Jinyun apskrities įmonėms už tikrą ir tikrą pagalbą ir paaiškino pagalbos lėšų panaudojimą 2018 ir 2019 metais bei pagalbos lėšų panaudojimą 2020 m. Jie sudarė planą. ir pareiškė, kad jie tiksliai panaudos pagalbos lėšas, sutelkdami dėmesį į „dvi nesijaudinkite ir tris garantijas“, naudodami pinigus pažangiausiuose kraštuose, remdami neturtingus namų ūkius ir nuskurdusius neįgaliuosius bei siekdami atvirumo ir skaidrumo.

    Nuo naujo skurdo mažinimo etapo tarp rytinės ir vakarinės Džedziango ir Sičuano dalių Jinyuno apskritis pasinaudojo „dešimties tūkstančių įmonių, padedančių dešimčiai tūkstančių kaimų“ galimybe sutelkti socialines jėgas aktyviai dalyvauti, ir visos įmonės aktyviai reagavo, turėdami tikrus jausmus, pozicijas ir lėšų dalyvauti skurdo mažinimo veikloje. Sprendžiant sunkias problemas, kaimo įmonėms susiporavus, kiekviena įmonė kasmet teikia ne tik 20 000 juanių pagalbą kaimui, bet ir verbuoja nuo durų iki durų, teikiant pirmenybę porinių kaimo darbuotojų įdarbinimui tomis pačiomis sąlygomis.

    "Zhejiang ir Sičuano Rytų ir Vakarų departamento platforma" Dešimt tūkstančių įmonių padeda dešimčiai tūkstančių kaimų "yra labai gera. Tai sukūrė gerą platformą mūsų įmonės įdarbinimui. Šiuo metu mūsų" Jinbang "įmonėje dirba 14 Nanjiang darbuotojų . Jie labai nori ištverti sunkumus. Keli iš jų tapo įmonės verslo stuburu ar vidutinio lygio vadovais, ypač Xu Dongningas iš Gaotos miesto. Vos per vienerius metus įmonėje jis iš praktiko tapo meistru. Jo atlyginimas išaugo nuo 3200 juanių iki dabartinių 7260 juanių. Labai kvalifikuoti, tokie darbuotojai mums labai patinka “. Jau trečią kartą Zhejiang Jinbang Sports Equipment Co, Ltd atstovas Ma Yiqun atvyksta į Nanjiang County.

    "Mūsų" Tianxi "grupė sujungė du kaimus Nanjiang apskrityje, vienas yra Ganshuping kaimas Xialiang miestelyje, o kitas - Jianshan kaimas Yangba mieste. Abu jie yra labai nuskurdę kaimai. Nuo poros mūsų įmonė turi penkis kartus. Siunčia žmonių į Nanjiangą vykdyti pagalbos veiklos, tai yra šeštas kartas. Naudodamiesi „Dešimt tūkstančių įmonių, padedančių dešimčiai tūkstančių kaimų“ platforma, 2018 metų pabaigoje mūsų įmonė vienu metu įdarbino 33 darbuotojus iš Nanjiango. Vienas iš jų buvo supaprastintas darbuotojas. Gamybos liniją sudaro „Nanjiang“ darbuotojai. Šiais metais keletą naujų darbuotojų perėmė seni darbuotojai.

news

    Kaimo ir įmonės poros vaidino svarbų vaidmenį atnaujinant mūsų įmonės gamybą ir darbą epidemijos metu “,„ Tianxi Holding Group Enterprise “Nors atstovė Chu Lulin Nanjiang buvo pirmą kartą, ji buvo labai maloni, tarsi būtų grįžusi namo.

    Iki šiol Jinyun apygarda organizavo 17 įmonių poruotis su 22 kaimais Nanjiang apskrityje, o Lishui City - 5 miestams vadovaujančias įmones, kurios susiporavo su 5 kaimais. Šios dvi vietos suporavo 27 nuskurdusių kaimų ar giliai nuskurdusių kaimų poras. Įgyvendinkite politiką, įdėkite tikslių pastangų, sustiprinkite prijungimą ir įtvirtinkite porinius santykius. Pasinaudodami pramonės pagalba, socialine parama, užimtumo pagalba ir kitomis daugialypėmis pastangomis, padėdami platformai „10 000 įmonių padeda dešimt tūkstančių kaimų“, mes rasime pagrindą ir daugiausia dėmesio skirsime kovai su skurdu. Nurodykite, pirmiausia praturtėkite ir vėliau padėkite turtingam, susikibkite rankomis su Benkang.

    Ši veikla „Dešimt tūkstančių įmonių, padedančių dešimčiai tūkstančių kaimų“ vyko nuosekliai į Tianchi miestą, Changchi miestą, Hongguango miestą, Jangbos miestą ir kitus miestus bei kaimus, ir kaimai juos šiltai sutiko poromis. Lankydamasis ir bendraudamas balandžio 17 d. Rytą, organizuojant dviejų vietų žmogiškųjų išteklių ir socialinio užimtumo skyrius, vyko renginys „2020 m. Rytų ir Vakarų skurdo mažinimo darbo ir privačių įmonių įdarbinimo savaitės speciali įdarbinimo mugė“. surengta vestibiulio užtvankoje, kurioje gausiausiai žmonių Nanjiang apskrityje. Jinyun apskrities įmonės sukūrė daugiau nei 3500 darbo vietų.

    "Kaimo įmonės susiporuoja kaip šeima. Norėdami, kad daugiau neturtingų darbininkų galėtų rasti stabilų darbą Jinyun apskrities įmonėse ir teikti geresnes paslaugas, Jinyune įkūrėme Nanjiang apygardos darbo paslaugų centrą ir Jinyun apskrities Nanjiang darbo paslaugų centrą. Abi apskritys paskelbė Darbdavių migruojančių asmenų atlyginimo politiką Džedziange ir keletą nuomonių „Įmonių užimtumo rėmimas siekiant skatinti užimtumo stabilumą“. Nuskurdusiems namų ūkiams, kurie turi registruotą nuolatinio užimtumo kortelę Jinyun įmonėse, suteikiama 500 mėnesio pragyvenimo pašalpa per mėnesį. juanių. Poros atveda savo vaikus į Jinyun žirgyną. Dirbantiems įmonė teikia vyro ir žmonos būstą. Vaikai gali netoliese lankyti pradinę mokyklą, vidurinę mokyklą ir kt. Galima įsidarbinti vienam asmeniui ir pakelti vieną namų ūkį. iš skurdo. Dabar, epidemijos metu, mes taip pat organizuosime darbą traukiniu. Visi eis į automobilio dureles ir nulipkite nuo durų. Labai patogu įeiti į gamyklą. Visi yra laukiami dirbti Jinyune “. Darbo mugėje Jinyuno apygardos Užimtumo valdymo tarnybos biuro direktorius Wu Jianpingas atsiuntė nuoširdų kvietimą visiems dalyvavusiems darbo ieškantiems asmenims.

    Darbo mugėje buvo gausu ieškančių darbo. 36 žmonės buvo pasirašyti vietoje, o 253 žmonės pasiekė savo darbo ieškojimo ketinimus. Be to, Jinyun-Nanjiang vėl organizuos „Rytų ir Vakarų tarnybų perkėlimo traukinį“, kad naujai įdarbintus darbuotojus tiesiogiai išsiųstų įdarbinimas rytiniuose dvynių regionuose. Siekdami gerai atlikti skurdo mažinimo straipsnius apie užimtumą rytuose ir vakaruose, Jinyun-Nanjiang apskritys ne tik rengia miestelių darbo muges ir didelio masto darbo muges, bet ir aktyviai kuria platformas, kuriose bus skelbiama kas mėnesį įdarbinama informacija apie Lishui ir Jinyun įmonės Nanjiang žiniasklaidos svetainėje, Nanjiang televizijos stotyje ir Nanjiang apskrityje. Didelis Vyriausybės aikštės elektroninis ekranas slenkamas ir atnaujinamas realiu laiku, o tai praplečia skurdžių žmonių užimtumo informacijos kanalus. Iki šiol Zhejiang provincijoje stabiliai dirbo daugiau nei 4230 Nanjiang darbuotojų migrantų, iš jų daugiau nei 140 Lishui mieste ir Jinyun apskrityje, suteikiant visišką naudą rytiniam ir vakariniam skurdo mažinimo bendradarbiavimui mažinti.


Skelbimo laikas: 2020 m. Lapkričio 28 d